Copyright 2023 - Custom text here
  • Pro více informací ohledně blížícího se výročí školy klikněte ZDE

  • Motivační akce

  • Mezitřídní spolupráce

  • Turistické akce

  • Moderní učebny

  • Akce školy

  • Pěvecké sbory

  • Kvalitní učitelský sbor

gymlovo70

 

Oslavte společně s námi 70 let existence naší školy pod Lovošem!
 
Celý stávající profesní tým lovosického gymnázia a Spolek přátel školy GYMLOVO si dovolují s potěšením sdělit, že naše gymnázium rokem 2023 vstoupilo do výročního jubilea, v jehož rámci oslaví již 70 let od svého založení. 
V oněch uplynulých sedmi dekádách prošlo naší školou tisíce studentů a stovky středoškolských profesorů, z nichž mnozí následně zanechali často i velmi výraznou stopu nejen ve svém profesním působení, ale mnohdy například i ve společenských, kulturních či vědeckých kruzích. Ať již to bylo přímo zde ve městě, v kraji nebo České republice, někdy dokonce i v zahraničí.
Pro letošní podzim bychom tak rádi zorganizovali a připravili některé dílčí neformální vzpomínkové akce. Pevně věříme, že se na nich potkáme s vámi, nejen bývalými a současnými studenty a pedagogy, ale také se všemi příznivci a podporovateli lovosického gymnázia!
 

Připravujeme:

 září 2023  Vydání almanachu školy
 30. září 2023  Zahradní slavnost – hudební happening a sraz absolventů gymnázia
 3. listopadu 2023  Historicky první absolventský ples gymnázia

 

Organizace a finanční zajištění výše uvedených akcí bude pro nás dost náročné. Rádi bychom pro i vás velmi rádi a laskavě požádali o podporu v podobě peněžního příspěvku v jakékoliv výši. Libovolnou částku můžete kdykoli zaslat na zřízený transparentní účet Spolku přátel školy (viz. níže). A do zprávy pro příjemce nezapomeňte uvést své jméno nebo firmu, všechny dárce poté rádi uveřejníme. 

 

S úctou srdečně zdraví vedení gymnázia v čele s ředitelem Markem Buškem

 

322112355/0300 ČSOB

Velmi děkujeme a těšíme se na viděnou s vámi!

GL verze 2